X Markanız YDA Center’da Parlasın Sınırlı sayıdaki ticari alanlar için formu doldurun, avantajlardan ilk siz yararlanın.
Ankara'nın en değerli
noktası taçlanıyor.
0 312 542 2 542

Metro ve Ankaray istasyonu olan tek proje

Toplantı saatinize çok az kaldıysa bile, zamanı düşünmeyin. Çünkü tüm ulaşım seçenekleri Ankara’nın en merkezi yerinde bulunan ofisinizde buluşuyor. Bu tabii ki mükemmel bir kolaylık, ama en güzel detay, bir metro durağına bir adımdan bile daha yakın olmanız.

’ın hemen yanı başında Metro ve Ankaray Söğütözü İstasyonu var. İşinize gelen ulaşımla, artık zamanı siz yöneteceksiniz.

Proje Lokasyonu
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 2,3 km JW Marriott Otel 150 m Bayındır Hastanesi 200 m Armada Alışveriş Merkezi 200 m TOBB ETÜ Hastanesi 300 m Ankara Ticaret Odası 590 m AŞTİ 700 m Dışişleri Bakanlığı 720 m Hazine Müsteşarlığı 890 m MTA 930 m Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 1 km Sayıştay 1,1 km Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 1,1 km Çukurambar 1,1 km Kültür ve Turizm Bakanlığı 1,2 km Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1,2 km Ekonomi Bakanlığı 1,3 km TOBB Üniversitesi 1,3 km Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı 1,6 km Ankara Ticaret Mahkemeleri 1,8 km TPAO Genel Müdürlüğü 1,8 km ODTÜ 2,1 km TBMM 3,6 km Kızılay 4 km Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 4,6 km Bilkent Şehir Hastanesi 4,6 km Bilkent Üniversitesi 6 km

neden farklı?

"Çünkü Ankara'nın en değerli noktasında yükselen seçkin bir proje"
"Çünkü iş dünyasının en iyileri için
A+ Plus VIP hizmetlerle donatıldı"
"Çünkü Metro ve Ankaray
istasyonu olan tek proje"
"Çünkü HIGH FLAT kavramı ile
modern ofis anlayışını sunacak"
"Çünkü sanat galerisi ve açık hava konser alanı ile fark yaratıyor"
"Çünkü seçkin mağazalar ve dünya markaları ile alışverişin kalbi olacak"
"Çünkü özel güvenlik sistemleri ile
7/24 koruma altında"
"Çünkü Gym Center ile her anınızda kaliteli spor imkanı sunacak"
"Çünkü iş ve sosyal hayatınızı aynı
anda yaşamanıza olanak tanıyor"
2017
Bir YDA Group eseri, Ankara’nın gurur merkezi...
All rights reserved.